Paldies, ka apmeklējat mūsu mājaslapu www.patatata.com (turpmāk tekstā „mājaslapa”). Zemāk minētā informācija ir sagatavota, lai Jums nodrošinātu patīkamu iepirkšanos PataTaTa apģērbu veikalā. Lai izmantotu šo mājaslapu un iegadātos PataTaTa produktus, Jums jāizlasa, jāizprot un jāapstiprina lietošanas noteikumi. Ja Jums radušies jebkādi jautājumi saistībā ar lietošanas noteikumiem, lūdzu sazinieties ar mums, rakstot uz e-pastu info@patatata.com. Ja vien nav norādīts citādi, viss saturs, kas publicēts mājaslapā ir zīmola PataTaTa privātīpašums. Visas tiesības ir aizsargātas.

Šie lietošanas noteikumi attiecas uz visiem darījumiem, kuros Jūs iesaistāties ar PataTaTa. Veicot pasūtījumu, Jūs automātiski piekrītat mūsu lietošanas noteikumiem.

Mums ir ļoti svarīgi nodrošināt Jūsu personīgās informācijas privātumu un drošību. Mēs ievācam infomāciju no mūsu klientiem, lai informētu par mūsu pakalpojumiem un produktiem, lai uzlabotu iepirkšanos mūsu veikalā, lai piedāvatu vislabāko klientu apkalpošanu, ka arī lai izpildītu Jūsu pasūtījumu. Mēs paturam Jūsu personīgo informāciju tik ilgi, cik tas nepieciešams iemesliem, kādēļ šī informācija tika iegūta, vai arī saskaņā ar likumu. Mēs uzņemamies atbildību par visu personīgo infomāciju, kā piemēram, Jūsu vārdu, adresi u.c., kuru Jūs mums atklājat, un tā netiks nodota trešajām personām.

Eiro (EUR) valūta tiek izmantota darījumos ar visām valstīm. PVN ir iekļauts preces cenā un ir atkarīgs no valsts, uz kuru prece tiks piegādāta. Lūdzam ņemt vērā, ka visas cenas un produktu informācija PataTaTa interneta veikalā ir mainīgas.

Lai iepirktos PataTaTa interneta veikalā, Jums jābūt vismaz 18 gadus vecam.

Mēs esam centušies pēc iespejas precīzāk attēlot mājaslapā piedāvāto produktu krāsas. Neskatoties uz to, krāsas, ko Jūs redzat būs atkarīgas arī no Jūsu datora, planšetes monitora vai mobilā telefona ekrāna izšķirtspējas, tādēļ nevaram garantēt, ka Jūsu monitora attēlotās krāsas būs precīzas.

Kad būsiet izvēlējies preces, kuras vēlaties nopirkt, un nospiedis „Apmaksāt pasūtījumu”, Jūs saņemsiet apstiprinājuma e-pastu. Norēķinus internetveikalā varat veikt ar Visa, Visa Electron, MasterCard, American Express, Discover vai Maestro bankas kartēm. Ja vēlaties veikt kādas izmaiņas Jūsu pasūtījumā, lūdzu nekavējoties sazinieties ar mums pa e-pastu info@patatata.com. Var gadīties, ka mēs nevaram precizēt Jūsu pasūtījumu, tādēļ jau iepriekš atvainojamies par sagādātajām neērtībām, taču centīsimies darīt visu iespējamo, lai Jums palīdzētu. Mēs nenododam kredītkartes vai cita maksājuma informāciju trešajām personām, izņemot maksājuma apstrādi par pasūtītajām precēm kā noteikts likumā.

PataTaTa var periodiski izmainīt šos noteikumus, iekļaujot jaunus, iepriekš neparadzētus un neiekļautus lietošanas noteikumus. Visas izmaiņas tiks publicētas mājaslapā. Turpmāk apmeklējot un izmantojot mūsu mājaslapu, Jūs piekrītat visām noteikumos veiktajām izmaiņām. Lūdzu ņemiet vērā, ka šie noteikumi attiecas tikai uz Jūsu sniegto informāciju mūsu mājaslapā. Ja Jums rodas jebkādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu.

Ja Jūs esat izvēlējies saņemt e-pastus no PataTaTa, mēs Jums piedāvāsim plašu informāciju par tirdzniecību, jaunajām kolekcijām un citus PataTaTa jaunumus. E-pasta adrese, kuru Jūs norādījāt reģistrējoties PataTaTa interneta veikalā, tiks izmantota tikai mūsu uzņēmumā, lai nosūtītu Jums jaunāko informāciju. Mēs cienām Jūsu tiesības uz privātumu un nenodosim citiem uzņēmumiem Jūsu e-pasta adresi. Ja vēlaties atteikties saņemt PataTaTa jaunumus, sazinieties ar mums pa e-pastu info@patatata.com.

Mēs ar prieku Jums piedavāsim piegādi, kuru nodrošina SIA Omniva, AS Latvijas Pasts un Express Mail Service. Katrs mūsu produkts ir roku darbs, tāpēc pirms tā izsūtīšanas mums būs nepieciešamas 3 – 10 darba dienas, lai to izgatavotu. Sūtīšanas ilgums ir atkarīgs no Jūsu izvēlētās piegādes metodes:

Latvija – Omniva piegāde (1-3 darba dienas); Latvijas Pasts (2-4 darba dienas).
Eiropa – Latvijas Pasts (5-10 darba dienas).
Eiropa (ekspress piegāde) – Express Mail Service (2-5 darba dienas).
ASV, pārējās ārpus Eiropas valstis – Latvijas Pasts (2-4 nedēļas).
Austrālija, Jaunzēlande un Okeānija – Latvijas Pasts (2-6 nedēļas).
ASV, Austrālija un pārējās ārpus Eiropas valstis (ekspress piegāde) – Express Mail Service (5-10 darba dienas).

Mēs darīsim visu iespējamo, lai nodrošinātu šos piegādes laikus, taču nevaram tos garantēt. Mēs neesam atbildīgi par piegādes kompānijas un muitas procesu kavējumiem.

Piegādes cenas ir atkarīgas no izvēlētās piegādes metodes, pasūtīto preču skaita un svara.

Apģērbiem ar mazāku svaru:

Piegāde Latvijā 3 EUR + 1 EUR par katru nākamo preci.
Starptautiskā piegāde 6 EUR + 2 EUR par katru nākamo preci.
Express piegāde (starptautiskā) 21 EUR + 5 EUR par katru nākamo preci.

Apģērbiem ar lielāku svaru:
Piegāde Latvijā 4 EUR + 2 EUR par katru nākamo preci.
Starptautiskā piegāde 8 EUR + 4 EUR par katru nākamo preci.
Express piegāde (starptautiskā) 21 EUR + 5 EUR par katru nākamo preci.

PataTaTa komanda cenšās apmierināt katra pircēja vēlmes un darīs visu, lai preču atgriešanas gadījumi būtu izņēmumi. Ja iegādāto preci vēlaties atgriest, lūdzu, sazinieties ar mums 14 dienu laikā pēc preces saņemšanas. Preces ir jāatsūta mums atpakaļ 30 dienu laikā pēc to saņemšanas. Klients ir atbildīgs par preces atgriešanas piegādes izmaksām. Ja prece nav atsūtīta tās oriģinālajā iepakojumā un sākotnējā stāvoklī, klients nes atbildību arī par preces bojājuma izmaksām. Mēs neakceptējam preču atgriešanu šādām kategorijām: personalizēti jeb individuāli pasūtījumi, intīmas preces (veselības un higiēnas iemeslu dēļ) un izpārdošanas preces.